بسته بندی مقوایی

امروزه پرطرفدارترین نمونه بسته بندی در بین بسته بندی های موجود را می توانیم بسته بندی مقوایی معرفی کنیم. به بهترین کادوها، محصولات، خوراکی ها و…. توجه کنید. بیشتر آنها دارای بسته بندی مستطیلی یا قوطی مقوایی استوانه هستند. شرکت تاپ تک به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده بسته بندی مقوایی ارائه دهنده خدمات و محصولات جدید سال 2022 به شما است. تا با جذاب ترین ایده های بسته بندی مقوایی آشنا شوید.

هر بار که به خرید می روید به محصولات اطراف خود توجه کنید. قطعا 90% محصولات موجود در فروشگاه های مختلف دارای بسته بندی مقوایی هستند. امروزه بسته بندی به عنوان محبوب ترین بسته بندی در سراسر دنیا شناخته شده است. بیشتر صنعت ها مانند صنعت های غذایی از انواع بسته بندی مقوایی حتی برای نگهداری مایعات نیز استفاده می کنند. زیرا مقوا نه تنها به مقرون و به صرفه است. بلکه نسبت به موادی مانند پلاستیک دارای خاصیت تجدیدپذیری می باشد. اما تولید و ساخت بسته بندی مقوایی نیاز به هنر و مهارت خاصی دارد.

مجموعه تاپ تک

انواع بسته بندی مقوایی

بسته بندی های مقوایی همانطور که گفته شد دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند. به همین دلیل هر روز نسبت به دیروز انواع آنها گسترش پیدا می کند. برای مثال می توانیم به بسته بندی های تاشونده، قوطی مقوایی استوانه، جعبه های ایستاده، جعبه های تخت سینه شکل و… اشاره داشته باشیم. هر کدام از این محصولات مانند قوطی مقوایی استوانه دارای کاربرد مخصوصی هستند. و از نوع چسب کاری خاصی برای تولید استفاده می کنند. اگر شما قادر به تولید این نمونه بسته بندی ها مانند قوطی مقوایی استوانه نیستید. می توانید از شرکت تاپ تک برای خرید آنها بهره بگیرید.

جذاب ترین ایده بسته بندی مقوایی

ایده های بسته بندی مقوایی به سلیقه هر فرد بستگی دارد. اما در این قسمت چند نمونه از بسته بندی های مختلف و جدید سال 2022 مانند قوطی مقوایی استوانه که در شرکت تاپ تک به فروش می رسد را به شما معرفی می کنیم.

1 ــ بسته بندی تخصصی

بسته بندی تخصصی توسط شخص قابل انجام نیست و باید به صورت آماده از شرکت های تولید کننده بسته بندی  یا قوطی مقوایی استوانه خریداری شود. زیرا در پوشش این بسته بندی از پلی اتیلن استفاده شده است. بسته بندی تخصصی معمولا برای صنایع لبنی و آبمیوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. و آب بر روی جنس آن تاثیر نخواهد داشت. این بسته بندی از چسب در ساختار خود استفاده نمی کند. در شرکت تاپ تک برای ساخت آن از روش های پیشرفته حرارتی و درزبندی استفاده می شود.

جذاب ترین ایده بسته بندی مقوایی 2022

2 ــ جعبه تتراپک در تاپ تک

این جعبه ها از محصولات پرطرفدار شرکت تاپ تک با نام Combibloc شناخته می شوند. از نظر ظاهری این جعبه را می توانند مانند یک جعبه عادی دانست. اما جذابیت اصلی این جعبه ها برای بسته بندی  این است. که مانند قوطی مقوایی استوانه از دو لایه متراک کاغذ و فویل تشکیل شده اند. که باعث ایجاد استحکام و مقاومت در ساختار جعبه خواهد شد، شما از این جعبه می توانید. برای بسته بندی هر گونه موادی استفاده کنید. حتی اگر قصد بسته بندی مواد غذایی مانند آب میوه و شیر را داشته باشید. زیرا جنس این بسته بندی به دلیل استفاده از فویل بدون هیچگونه درزبندی مناسب است.

3 ــ استفاده از بسته بندی ایستاده

امروزه بسته بندی های مقوایی به گونه ای ساده و شیک هستند. در بین این بسته بندی ها می توانیم به بسته بندی های ایستاده مانند قوطی مقوایی استوانه اشاره کنیم. این بسته بندی صلبی هستند و به اصطلاح جعبه آماده و سرهم شده شمرده می شوند. شما از این نمونه بسته بندی می توانید. برای پر کردن یا گذاشتن محصولات با ارزش در جعبه استفاده کنید.

4 ــ جعبه تخت سینه شکل

این جعبه ها در سال 2022 به عنوان پرطرفدار ترین نمونه بسته بندی  شناخته می شوند. در واقع بسته بندی قوطی مقوایی استوانه در این جعبه ها به روش چهارگوش همراه با درزبندی انتهایی است. جنس این جعبه دارای مقاومت کامل در برابر هرگونه مواد غذایی و مایعات نیز است، اما درست کردن آن کار بسیار سختی است و شما نمی توانید به راحتی به تولید آن بپردازید.

جعبه تخت سینه شکل

افرادی که به دنبال یک جذاب ترین ایده بسته بندی مقوایی مناسب برای نگهداری بستنی، خوراکی های منجمد، مایعات و… به صورت تخت شکل یا قوطی مقوایی استوانه هستند می توانند از شرکت تاپ تک، جعبه های تخت سینه شکل را خریداری کنند.

قابل ذکر است که جنس این جعبه ها به صورت کامل مرطوب می باشد و از جنس پلی اتیلن پوشانده شده است، به همین دلیل شما حتی می توانید آنها را در برابر حرارت کم قرار دهید زیرانداز پلاستیک مقاوم تر می باشد و به هیچ عنوان دچار تغییر شکل نخواهد شد.

5 ــ استفاده از چاپ برند و اطلاعات مورد نظر روی جعبه

از ایده های بسیار جذاب برای تولید هرگونه جعبه می توانیم به چاپ برند یا اطلاعات مورد نظر و حتی هر طرح دلخواه روی جعبه مانند قوطی مقوایی استوانه اشاره داشته باشیم، بسیاری از شرکت ها این مزیت را ندارند اما در شرکت تاپ تک شما می توانیم به سفارش قوطی مقوایی استوانه یا جعبه های دلخواه و سفارشی به چاپ هرگونه طرح یا اطلاعات بر روی آنها بپردازید و جعبه مخصوص خود را داشته باشید.

خرید بسته بندی مقوایی از شرکت تاپ تک

برای خرید بسته بندی مانند قوطی گرد مقوایی از شرکت تاپ تک می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید، در سایت تمامی مدل های بسته بندی ذکر شده با اطلاعات دقیق و امکان سفارش جعبه به همراه چاپ دلخواه شما وجود دارد.

خرید بسته بندی مقوایی از شرکت تاپ تک

قابل ذکر است که چاپ بر روی محصولات شرکت تاپ تک تثبیت شده هستند و دچار هیچ گونه تغییر در گذر زمان نخواهد شد، همچنین محصولات ارسالی شرکت تاپ تک دارای ضمانت کار هستند و شما می توانید در زمان تحویل محصول هزینه سفارش را پرداخت کنید تا از سفارش خود مطمئن باشید، با شرکت تاپ تک محصولات دلخواه خود را داشته باشید. درباره تاثیر رنگ در بسته بندی محصولات چه می دانید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.