از گذشته‌های دور تا به امروز استفاده از بسته بندی‌های مختلف برای نگه داشتن و حفاظت از محصولات مختلف رواج داشته است. با توجه به بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی و آن که روز به روز محصولات مختلف در برندهای مختلف تولید می‌شوند.

به عنوان مثال محصولات آرایشی بهداشتی، مواد غذایی، لوازم خانگی و… بسته بندی‌ها نیز از خلاقیت بیشتری برای فروش محصولات استفاده کرده‌اند.

با استفاده از این بسته بندی‌های مختلف محصولات شانس بیشتری دارند که علاوه بر نشان دادن کیفیت بالا، پک‌های مدرن خود را نیز به رخ بکشند. بسته‌ بندی‌های صادراتی با قوطی مقوایی امروزه محبوبیت‌های زیادی به دست آورده است.

قوطی‌های مقوایی دارای انواع و اشکال مختلفی هستند. تولید کنندگان باید با توجه به ابعاد دقیق و مشخصی که در دسترس دارند آن‌ها را با توجه به خواسته کارفرما تولید کنند. مجموعه تاپ تک یکی از تولیدکنندگان به نام این قوطی های مقوایی می باشد.

انواع بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی

همان طور که در بالاتر اشاره شد امروزه استفاده از بسته بندی‌های صادراتی با قوطی مقوایی محبوب شده‌اند. برخی از اصلی‌ترین دلایلی محبوبیت این قوطی‌ها می‌توان به تجزیه پذیری بالای آن‌ها، وزن کم، امکان تهویه هوا محصولات، تنوع در تولیدات و طراحی‌های موجود بر روی آن‌ها و… اشاره کرد.

امروزه قوطی بسته بندی مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها دارای خاصیت‌های مختص به خود هستند. در ادامه انواع قوطی بسته بندی مقوایی را با یکدیگر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قوطی مقوایی استوانه‌ای

قوطی مقوایی استوانه این امکان را به افراد می‌دهد تا بتوانند در ارتفاع‌ها و قطرهای مختلف آن را طراحی و تولید کنند. برخی از ویژگی‌هایی که شما می‌توانید به این دسته از قوطی‌های مقوایی ارائه کنید خدماتی مانند سلفون، یووی، انواع طلاکوب، درب ایزی اوپن، پلاستیکی و… می‌باشد.

مدل‌های مختلف این قوطی می‌توان به قوطی مقوایی استوانه‌ای تلسکوپی، قوطی مقوایی استوانه‌ای تک لوله و دو نوع قوطی مقوایی استوانه‌ای داخل متالایز و قوطی مقوایی استوانه‌ای داخل سفید اشاره کرد.

انواع بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی

محصولاتی که در این بسته بندی‌ها جای می‌گیرند چای، دم نوش‌ها، قطعات صنعتی، انواع پودر، خشکبار و… استفاده می‌شوند. افراد می‌توانند انواع قوطی استوانه‌ای را در حالات زیر مورد استفاده قرار دهند:

 • درب پلاستیکی
 • درب تلسکوپی
 • Easy Open

قوطی مقوایی مکعب مستطیل

این دسته از بسته بندی‌های صادراتی با قوطی مقوایی به صورت مستطیلی تولید می‌شوند و در حقیقت برای قرار دادن محصولات سایز بزرگ و حجم‌های بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارتفاع‌هایی که این دسته از قوطی‌ها دارند با توجه به خواسته مشتری تولید می‌شود و قابلیت تغییر دارند. حجم قوطی‌ها نیز متغیر خواهند بود و می‌توان آن‌ها را در سایزهای بزرگ و کوچک سفارش داد.

مطلب پیشنهادی: بهترین جایگزین قوطی فلزی

قوطی‌های بسته بندی طلقی مقوایی

قوطی طلقی مقوایی از دیگر انواع بسته بندی‌هایی هستند که امروزه مصرف آن رو به گسترش می‌باشد. کاربرد این دسته از قوطی‌ها در خود محصولاتی اعم از مواد خوراکی را جای می‌دهند.

قوطی‌ های بسته بندی طلقی مقوایی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در اندازه‌های مختلف و با توجه به نیاز خود سفارش دهید. قوطی‌های بسته بندی طلقی مقوایی امروزه توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

قوطی تلسکوپی

از دیگر بسته بندی‌های صادراتی با قوطی مقوایی تهران می‌توان به قوطی تلسکوپی اشاره کرد. از این بسته بندی برای محصولات خوراکی استفاده می‌کنند. این نوع از بسته بندی در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند. قیمت قوطی تلسکوپی با توجه به اندازه، ارتفاع، طرح و.. تعیین خواهد شد. از انواع این قوطی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به هم پیچیده
 • مارپیچ
 • لبه روی هم

قوطی گرد مقوایی

از دیگر بسته بندی‌های قوطی ای، قوطی گرد مقوایی می‌باشد. این قوطی‌ها موارد مصرف بسیاری دارد. روز به روز به محبوبیت این نوع از بسته بندی مقوایی اضافه می‌شود.

بیشتر بخوانید: تولید و فروش قوطی مقوایی

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های قوطی گرد مقوایی می‌توان به وزن پایین، امکان چاپ، استحکام بالا، پراکندگی نیرو، جلوگیری از آسیب وارد شدن به محصولات در هنگام جا به جایی و.. اشاره کرد. انواع قوطی گرد مقوایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقوایی گرد ساده
 • قوطی مقوایی تلقی
 • مقوایی چند لایه برای نوشیدنی
 • قوطی گرد مقوایی با شکل دلخواه

کاربرد بسته بندی مقوایی

استفاده از قوطی مقوایی استوانه دارای کاربردها و مزیت‌های بسیاری است، که در ادامه به صورت مختصر به این مسئله خواهیم رسید. برخی از ویژگی‌های لازمه برای این دسته از بسته بندی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قوطی مقوایی طلقی و دیگر انواع قوطی مقوایی‌ها وزن بسیار پایینی دارند
 • قوطی گرد مقوایی می‌تواند این امکان را به افراد می‌دهد تا چاپ دلخواه داشته باشند
 • از فاسد شدن محصولات جلوگیری می‌کند
 • این دسته از بسته بندی مقوایی باعث می‌شود که محصولات داخلی با عوامل بیرونی تماس نداشته باشند
 • قوطی مقوایی استوانه قابلیت گردش هوا را دارد و این امر باعث می‌شود محصولات در بسته بندی سالم باقی بماند
 • این دسته از بسته بندی‌ها دارای استحکام بالایی هستند، این ویژگی بر روی قیمت قوطی تلسکوپی تأثیر خواهد گذاشت
 • برای بسته بندی محصولات مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود
 • و….

طراحی بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی

یکی از اصلی‌ترین ارکان این قوطی‌ها بخش طراحی بر روی آن‌ها می‌باشد. طراحی‌هایی که این قوطی‌ها دارند به خصوص در امر صادرات از اهمیت بالایی برخوردار شده است زیرا باعث فروش چندین برابر محصولات خواهند شد.

بدون شک چک‌هایی که برای صادرات انتخاب می‌شوند مدرن و خاص خواهند بود. به این نکته توجه داشته باشید که کالایی که شما قرار است آن را در قوطی مقوایی طلقی ارائه دهید به نوعی معرفی خود شما می‌باشد.

بیشتر بخوانید: قوطی مقوایی با طرح دلخواه

در صورتی که بسته بندی شما برای مشتری‌ها جذابیت نداشته باشد و یا کیفیت پایینی داشته باشید بدون شک مشتری‌ها به محصولات شما بی اعتماد خواهند شد. لازم به ذکر است هر چه کیفیت تولید این مرحله را بالا بگیرید، قوطی مقوایی مناسب‌تری خواهید داشت و در نتیجه آن فروش بیشتری را نیز تجربه می‌کنید.

طراحی بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی

قیمت بسته بندی های صادراتی با قوطی مقوایی

همان طور که در بالاتر نیز به این موضوع اشاره کردیم، این دسته از محصولات طراحی‌ها و اشکال مختلفی دارند. هر یک از آن‌ها اعم از قوطی گرد مقوایی و.. دارای جذابیت‌ های مختص به خود هستند. امروزه رونق بازار قوطی‌های مقوایی روز به روز در حال افزایش است.

این روزها تولید کننده‌های مختلف برای آن که بتوانند جلب توجه‌ها را به سمت خود جلب کنند در تلاش هستند که محصولات خود را خاص جلوه دهند. قیمت قوطی تلسکوپی و دیگر قوطی‌های مقوایی با توجه به حجم سفارش مشتری، ابعاد، طراحی و… محاسبه خواهد شد. این دسته از قوطی‌ها در سایزهای مختلف و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند.

به مطالعه خود ادامه دهید: خرید قوطی مقوایی برای بسته بندی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *