بهترین قوطی مقوایی در ایران

بهترین قوطی مقوایی در ایران: یکی از روش‌های بسته بندی کالا و اجناس، بسته بندی آن‌ها با  استفاده از قوطی‌های مقوایی است. این قوطی‌ها ساخت و بافتشان از مقواهای فشرده‌ای است که در چندین لایه کنار هم بصورت محکم قرار گرفته تا یک استحکام مطلوبی را حاصل نماید.

مقاومت و استحکام قوطی مقوایی استاندارد و یکجور است. اما میزان اندازه و قطر آن متفاوت بوده و بستگی به نوع و میزان مصرف کالایی دارد که قرار است درون آن قرار بگیرد.

 کشور ایران چون از بزرگترین تولید کنندگان کاغذ و مقوا می‌باشد. لذا در ساخت و پرداخت قوطی‌های مقوایی در ابعاد و شکل بندی متفاوت بسیار ماهرانه عمل می‌کند. حتی با اطمینان می‌توان گفت بهترین قوطی‌های مقوایی در ایران و در کارخانجات ایرانی ساخته می‌شود و حتی امتیاز صادرات را نیز به خود اختصاص داده است. این امتیاز بخاطر طرح بندی‌های اولیه، کیفیت محصول، تنوع در کاربرد محصول، ویژگی بازیافتی و … می‌باشد. برای خرید قوط مقوایی از مجموعه تاپ تک با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

ویژگیهای قوطی مقوایی با کیفیت

قوطی‌های مقوایی در ایران اساسا جنس مرغوبی دارند. چون هم بطور مستقیم از چوب درختان تولید می‌شوند و هم از کاغذها و مقواهای اضافی ساخته شده‌اند. از جمله ویژگی‌های قوطی مقوایی که فراتر از نوع مصرف، بتواند برای سایر محصولت کاربرد خوبی داشته باشد داشتن ویژگی نصب برچسب و چاب و تبلیغات محصول بر روی آن است.

این ویژگی موجب می‌شود با هزینه کم به راحتی کالایی را که درون خود جای می‌دهد. یا هر پیام خاصی که شرکت تولید کننده درنظر دارد را انتقال دهد.

بیشتر بخوانید: خرید قوطی مقوایی برای بسته بندی

ویژگیهای قوطی مقوایی با کیفیت

قوطی مقوایی استاندارد حتما باید پروانه ساخت داشه باشد. استاندارد بودن آن حتما در واحد کنترل کیفیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های قوطی مقوایی، داشتن جنس سبک در زمان حمل است. که حتی برای کودکان و میان سالان نیز هیچ سختی کاری با خود ندارد.

این محصول با قیمت بسیار مناسب تولید می‌شود و در نتیجه خرید قوطی مقوایی برای مصارف متعدد و یا سفارشات زیاد در کارخانجات بسته بندی نیاز به هزینه بالایی نخواهد داشت.

بهترین اشکال قوطی مقوایی

بهترین قوطی مقوایی در ایران معمولا همه ما ساختار اصلی قوطی‌های مقوایی را به شکل استوانه می‌شناسیم. قوطی مقوایی استوانه برای بسته‌بندی مواد بهداشتی بسیار قابل استفاده است. دستمال‌های دوقلوی سرویس بهداشتی و دستمال‌های مخصوص سرویس آشپزخانه با کمک قوطی مقوایی استوانه به بازار عرضه می‌شود. بسیاری ازتولید کنندگان مواد غذایی مانند آجیل، خشکبار و حتی حبوبات از قوطی مقوایی استوانه جهت بسته بندی استفاده می‌کنند.

 بهترین حالت استفاده از قوطی مقوایی استوانه به صورت درب پلاستیکی، درب تلسکوپی و نیز درب آسان بازشو می‌باشد. همچنین ترکیب دیگری از قوطی مقوایی و یکی از بهترین قوطی مقوایی در ایران بسته بندی طلقی است. این مدل معمولا جهت بسته بندی خوراکی‌هایی با تولیدات ممتاز و نفیس از آن استفاده می‌شود.

شکل دیگر قوطی مقوایی می‌توان به قوطی گرد مقوایی اشاره کرد. از انواع قوطی گرد مقوایی با طرح‌هاي شاد مناسب کودکان، بعنوان جعبه شانسی مخصوص لوازم کودکان استفاده می‌شود که با طرح‌هاي کارتونی برچسب خورده‌اند.

همچنین در برخی از کارخانجات تولید محصولات گیاهی مانند دمنوش و یا مثلا برای بسته بندی قهوه، قوطی گرد مقوایی و گاها قوطی مقوایی استوانه بسیار کاربرد دارد.

مراکز اصلی تولید قوطی های مقوایی مرغوب

حال که شناخت خوبی از کاربرد قوطی‌های مقوایی حاصل نمودید خوب است بدانید بهترین قوطی‌های مقوایی در ایران در کجا تولید و عرضه می‌شوند؟ بهتر است زمانی که برای بسته بندی محصول تولیدی خود در کارخانه تمایل به بسته بندی آن‌ها با قوطی مقوایی داشته‌اید. جهت خرید قوطی مقوایی به منبع اصلی فروش و تولید یعنی شهر تهران مراجعه نمائید.

 علاوه بر قوطی‌های مقوایی، ما جعبه‌های مقوایی در سایزهای بزرگ را نیز در بازار داریم که معمولا برای بسته بندی صنعتی استفاده می‌شوند. اگر کالای شما ظروف چینی و محصولات شکستنی است. که نباید آسیب ببیند حتما به بهترین مراکز فروش جعبه ، کارتن و قوطی مقوایی تهران سر بزنید.

مطمئن باشید جعبه‌ها و هر نوع قوطی مقوایی که در تهران خریداری می‌کنید کیفیت تضمینی دارند. کارخانجات تولیدی این محصول حتی شکیلترین و با کیفیت ترین چاپ را روی بسته‌های شما ثبت می‌کنند تا برند کالای شما به خوبی معرفی و شناخته شود.

کاربرد قوطی مقوایی در مصارف خانگی

هنگامی که شما محصول خود را در قالب بسته بندی قوطی مقوایی تولید و یا به عنوان مصرف کننده خریداری می‌نمایید. در حفظ سلامت محیط زیست خود دخیل هستید. چرا که نحوه بازیافت آن بسیار راحت بوده و هیچگونه آلودگی را ایجاد نمی‌کند. به ویژه اینکه ترکیبات شیمیایی نیز در بافت خود ندارد.

در خصوص کاربرد این وسیله بازیافتی بطور نونه باید اشاره کنیم. که در آشپزخانه‌ها برای مرتب نمودن حبوبات، چای، شکر و همچنین لوازم دم دستی آشپزخانه به عنوان بانکه از قوطی مقوایی طلقی استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: قوطی مقوایی با طرح دلخواه

انواع قوطی مقوایی با رنگ‌هاي متعدد که میتواند با بقیه لوازم آشپزخانه ست شود در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می‌شوند. تنوع در ابعاد و شکل‌های این محصول کمک می‌کند. که در طول روزمره که افراد نیاز به لوازم یکبار مصرف بیشتری دارند. از انواع این قوطی‌ها بهره ببرند و در نتیجه در تولید مواد زاید غیر قابل بازگشت کوشا باشند.

کاربرد قوطی مقوایی در مصارف خانگی

 از طرفی فروش قوطی مقوایی اگر کیفیت و تنوع خوبی داشته باشد می‌تواند با در آمد بالایی مواجه باشد و یک حرفه پر سود باشد.

بیشتر بخوانید: ترند جدید بسته بندی در سال 2022

دیزاین جعبه ها و قوطی های مقوایی

برای اینکه قوطی مقوایی و یا جعبه کالاها زیباتر و مورد پسند بیشتر باشد علاوه بر کیفیت، باید به سبک و دیزاین آن نیز توجه داشته باشید. شکل و فرم و ابعاد اگر دلچسب نباشد کیفیت محصول داخل آن نیز زیر به چشم نمی‌آید و حتی با کیفیتترین چاپ تصویر نیز نمی‌تواند جاذبه ایجاد نماید. قالب کلی یک قوطی باید کاملا با کالای داخل آن فیکس باشد و بزرگی و کوچکی آن بر روی دیزاین کار تاثیر منفی دارد.

همچنین اگر می‌خواهید محصول شما مشتری بیشتری جذب کند حتما به تلفیق رنگ روی قوطی مقوایی دقت کنید. برای این کار دانش شما در روانشناسی رنگ‌ها کمک می‌کند تا تبلیغات پربازده ای را داشته باشید. سعی کنید چاپ روی قوطی مقوایی شما در عین حفظ کیفیت اما پرهزینه نباشد تا بتوانید قیمت خوبی به مشتری ارائه دهید.

نکته دیگر اینکه حتما محل قرار دادن هولوگرام محصول را بر روی جعبه و یا قوطی مقوایی خود دقت کنید. چرا که اولین ویژگی ای مشتری در انتخاب دو جنس مشابه به آن دقت می‌کند داشتن هولوگرام و نشان استاندارد بر روی جعبه محصول است.

به مطالعه ادامه دهید: قوطی گرد با بسته بندی مینیمال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *