ترند جدید بسته بندی در سال 2022

ترند جدید بسته بندی در سال 2022 تغییرات بسیار بزرگی در سبک زندگی افراد در تمامی جهان به وجود آمده است. امروزه علاوه بر تغییرات مختلف در زندگی‌های شخصی در دنیای بیزینس نیز تغییرات بسیار زیادی به وجود آمده است. این تغییرات باعث شده است که بسیاری از کسب و کارها اولویت بندی دیگری را به خود بگیرند.

 یکی از ابعاد اصلی بیزینس که از گذشته تا به امروز همچنان اهمیت خود را حفظ کرده است، بسته بندی محصولات می‌باشد. هنگام ورود به سال جدید یعنی 2022 ترندهای مختلفی برای زندگی شخصی و بیزینس‌ها به وجود آمد. یکی از این تغییرات ترند جدید بسته بندی است.

 بسته بندی‌ها امروزه با استفاده از ترندهای به روز توانسته‌اند روش‌های جدیدتری را ابداع کنند. ترند جدید بسته بندی باعث شده است که کسب و کارهایی که توانسته‌اند خود را با آن وفق دهند به موفقی بالاتری دست پیدا کنند. مجموعه تاپ تک یکی از تولید کنندگان بسته بندی های به روز مقوایی می باشید.

انواع بسته بندی‌ها در سال 2022

برای تمامی کسب و کارها یکی از اصلی‌ترین اقدامات اولیه برای داشتن یک بازاریابی خوب داشتن یک بسته بندی مناسب می‌باشد. ترند جدی بسته بندی که می‌توانید از تاپ تک بخواهید به شرح زیر هستند:

 • بسته بندی شیشه‌ای
 • فلزی یا ظروف فلزی (حلبی)
 • پلاستیکی
 • پاکت‌های کاغذی (Monarch)

بسته بندی‌ های جدید سال

ترند جدید بسته بندی در سال 2022 دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • رنگ‌های خنثی و طبیعی

ترند جدید بسته بندی امسال به این صورت است که محصولات در بسته بندی‌هایی قرار می‌گیرند که دارای رنگ‌های مینیمال هستند. برای آن که کسب و کارها بتوانند علاقه مردم را به خود جذب کنند می‌توانند از رنگ‌های ساده‌تر و خنثی استفاده کنند تا بتوانند حس‌های مثبت به مصرف کننده‌ها منتقل کنند. در سال 2022 رنگ‌هایی که بر رو بیشتر بسته بندی‌ها قرار گرفته است به رنگ‌ها خنثی، خاکی و روشن می‌باشد.

انواع بسته بندی ها در سال 2022

 • تصویرسازی

تصویر سازی از آن دسته ترندهایی است که به صورت سالانه با شیوه جدیدی وارد دنیای طراحی بسته بندی می‌شود. تصویرهایی که در سال 2022 قرار است مورد استفاده قرار گیرند بسیار ساده‌تر با استفاده از رنگ‌هایی که به چشم می‌آید طراحی می‌شوند. طراحی‌هایی که ساده باشند این اجازه را به رنگ‌ها می‌دهند تا خود را بیشتر نمایان کنند

 • جنس بسته بندی

بسته بندی نباید به گونه‌ای طراحی شود که فقط بر روی قسمت بصری تمرکز کرده باشند بلکه باید جنس بسته بندی نیز از جنس خوبی برخوردار باشد تا بتوان آن را زیر انگشتان دست حس کرد. حس خاصی که جنس بسته بندی به مشتری‌ها منتقل می‌کند باعث می‌شود محصولات از دیگر رقیب‌ها جلوتر باشند.

در صورتی که هدف شما برای جذب مشتری مخاطبین و مصرف کننده‌های لوکس‌تر می‌باشد می‌تواند جنس بسته بندی را با استفاده از چاپ طلاکوب و برجسته استفاده کنید. مصرف کننده‌ها با حس کردن این جزئیات کوچک بر روی بسته بندی راضی می‌شوند تا مبلغ بالاتری را برای خریدن محصولات پرداخت کنند.

 • پترن‌های خاص

تا به اینجا به این موضوع دریافتیم که ترند جدید بسته بندی با استفاده از رنگ و طرح‌های مینیمالیست استفاده خواهند کرد؛ اما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است طراحی بسته بندی خسته کننده، بی رنگ و تکراری نباشد.

شما با استفاده از پترن‌های مختلف در رنگ‌های متنوع می‌توانید بسته بندی خود را جالب‌تر و هیجان‌انگیزتر جلوه کنید. اگر محصولات شما قرار است در قفسه‌های مختلف فروش قرار گرفته شوند می‌توانید با استفاده از پترن‌های مختلف آن‌ها را مورد آزمایش قرار دهید تا بهترین طراحی بسته بندی را انتخاب کنید.

 • خلاقیت در داستان‌ گویی

یکی از روش‌هایی که امروزه کسب و کارهای مختلف با استفاده از توانسته‌اند با مشتری‌های مختلف ارتباط برقرار کنند داستان گویی است.

 امروزه افراد کمی هستند که با استفاده از داستان گویی خوب تأثیر قرار نگرفته‌اند. ترند جدی بسته بندی امروزه این را نشان داده است که مصرف کننده‌ها راهی که یک محصول طی کرده است را ارزشمند می‌دانند و به آن علاقه‌مند شده‌اند. داستان یک برند می‌تواند بر اساس پشت صحنه آماده ساز محصولات، هدف تولید محصول و یا هر چیزی که ممکن است الهام بخش باشد شکل گیری شود.

 • بسته بندی پنجره دار

با استفاده از آمارهای به دست آمده 38 درصد از مصرف کننده‌ها حاضر هستند تا محصولاتی که تازه به بازار وارد شده‌اند اما شناخته نشده‌اند را در صورتی خریداری کنند که در بسته بندی پنجره دار و یا شفاف قرار داده شده‌اند را خریداری کنند.

ممکن است در نگاه اول این عدد کم باشد؛ اما برای کسب و کارهای تازه وارد این عدد حیاتی محسوب می‌شود. بسته بندی‌هایی که به صورت شفاف در بازارها وجود دارند در حقیقت صداقت یک برند را نشان می‌دهند و مشتری‌ها آن‌ها را با رضایت کامل خریداری خواهند کرد.

این روش بر اساس آمارهایی که تاپ تک به دست آورده است نشان داده است که مشتری‌های ناراضی را به کمترین درصد خود رسانده است.

 • بسته بندی قدیمی

از دیگر ترندهای بسته بندی جدید می‌توان استفاده از فونت‌های سنتی و رنگ‌های خاکی را به شما پیشنهاد دهیم. با این عمل می‌توانید یک بسته بندی قدیمی وینتج را به مشتری‌های خود ارائه دهید. ترند جدی بسته بندی در سال 2022 به این صورت است که محصولات زیادی وجود دارند که با طراحی‌های وینتج فوق‌العاده زیبا به بازار وارد می‌شوند.

بسته بندی‌هایی که به صورت قدیمی طراحی شده‌اند می‌توانند چهره بسیار خاص و متفاوتی را به محصولات بدهند. اگر مشتری‌های هدف شما پیر و جوان هستند بهترین راه ارتباطی با آن‌ها استفاده از بسته بندی‌های قدیمی است.

 • بسته بندی انتزاعی

بسته بندی‌هایی که به صورت انتزاعی طراحی شده‌اند به این صورت هستند که سعی شده است از تمامی موارد با شدت استفاده شود تا توجه مخاطبین را جلب کنند.

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که این بسته بندی‌ها دارند فونت‌های در چشم، رنگ‌های نئونی، المان‌های مینیمالیست و… می‌باشد. طراحی‌هایی که به صورت انتزاعی هستند مغز مشتری را به چالش خواند کشید و قسمت‌هایی که از مغز مربوط به خلاقیت می‌باشد را به صورت کامل فعال خواهند کرد.

بسته بندی های جدید سال

 تمامی این ویژگی‌های باعث می‌شود که طراحی این دسته از بسته بندی‌ها احساس خاصی را به مخاطبین ارائه دهد. علاوه بر این موضوع در این بسته بند طراحان فضای زیادی را دارند تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارند. این سبک دارای آزادی زیادی می‌باشد.

بیشتر بخوانید: بسته بندی مقوایی بهتر است یا فلزی

بسته بندی نوستالژیک ترند جدید بسته بندی در سال 2022

بسته بندی‌هایی که به صورت قدیمی و نوستالژیک طراحی شده‌اند خاطرات شیرین را به یاد بسیاری از مخاطبین خود خواهند آورد.

در حقیقت این دسته از بسته بندی‌ها حس آرامش را در ذهن مشتری تداعی خواهد کرد. تاپ تک به شما کمک خواهد کرد که برای این دسته از بسته بندی‌ها با استفاده از طراحی و تایپوگرافی‌های قدیمی با جنس‌های فوق‌العاده بتوانند بسته بندی‌های منحصر به فردی را ارائه دهید.

به این جمله دقت داشته باشید که می‌گوید، هر آنچه قدیمی باشد دوباره جدید خواهد شد! امروزه افراد زیادی هستند که علاقه بالایی به تجربیات قدیمی دارند. این احساسات و تجربیات نوستالژیک در زمینه‌های مختلفی مانند بازی‌های ویدئویی، موسیقی، فیلم‌ها و… خود را نمایان کرده است.

ترند جدید بسته بندی این را نشان داده است که طراحی‌های مدرن با حال و هوای قدیمی توانسته است خود را بیشتر از دیگر بسته بندی‌ها نشان دهد. در مقابل این دسته از بسته بندی‌ها، بسته بندی‌های مدرن و لوکسی است که تاپ تک آن‌ها را طراحی می‌کند. این بسته بندی‌ها با هدف کاهش هزینه‌ها و بادوام بودن آن‌ها محصولات را زیباتر نشان خواهند داد.

قوطی مقوایی استوانه‌ای جدید

قوطی‌های مقوایی استوانه‌ای جدید امروزه امکان این را به دست آورده‌اند که بتوان آن‌ها را در ارتفاع‌ها و قطرهای مختلف طراحی کنند. علاوه بر این موضوع این بسته بندی‌ها از بهترین کیفیت چاپ برخوردار خواهند بود.

برخی از مدل‌های قوطی مقوایی استوانه‌ ای جدید که امروزه از آن بیشتری استفاده می‌شود، عبارت‌اند از قوطی مقوایی استوانه‌ای تلسکوپی، قوطی مقوایی استوانه‌ای تک لوله، قوطی مقوایی استوانه‌ای داخل متالایز، قوطی مقوایی استوانه‌ای داخل سفید، علاوه بر این موضوع در این قوطی‌ها استفاده از درب‌های اوپن و پلاستیکی رواج پیدا کرده است.

 از کاربردهای این نوع بسته بندی می‌توان به انواع دم نوش، چای، قطعات صنعتی مختلف، پودرهای مختلف آرایشی بهداشتی، خشکبارها، مواد غذایی، اسباب بازی‌ها، شکلات، مداد رنگی و… اشاره کرد. مصرف کننده‌ها می‌توانند قوطی مقوایی استوانه‌ای را در حالت‌های زیر مورد استفاده قرار دهند:

 • پلاستیکی
 • تلسکوپی
 • Easy Open

قیمت قوطی تلسکوپی جدید

ترند جدید بسته بندی در سال 2022: بسته بندی‌ها به صورت کلی دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. قیمت قوطی تلسکوپی جدید نیز با یکدیگر تفاوت پیدا کرده‌اند. قیمت گذاری این نوع از بسته بندی‌ها با توجه به عوامل زیر صورت گرفته است:

 • کیفیت ساخت
 • طرح
 • تعداد لایه‌های کاغذی
 • میزان تراکم
 • طرح بندی
 • کیفیت کاغذ
 • امکان چاپ طرح
 • سایز بندی

قیمت قوطی تلسکوپی جدید بر اساس عوامل گفته شده و عوامل دیگر تعیین خواهد شد. مواردی که در بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم مهم‌ترین پارامترهایی است که در قیمت گذاری تأثیر خواهند گذاشت. به عنوان مثال قیمت قوطی تلسکوپی که با کیفیت بالایی ساخته شده است با نوع کم کیفیت آن تفاوت‌های بسیاری دارد.

قوطی گرد مقوایی جدید

قوطی گرد مقوایی جدید دارای سایز بندی‌های مختلف است که کاربردهای مختلفی را نیز به دنبال دارد. طراحی قوطی گرد مقوایی جدی با توجه به نیاز شما در اندازه‌های مختلفی طراحی می‌شوند. به این نکته توجه داشته باشید که این دسته از بسته بندی‌ها دارای ابعاد مخصوصی نیستند و محدودیتی در انتخاب شما وجود ندارد.

شما می‌توانید ابعاد را با توجه به میزان مورد نظر خود تعیین کرده و تنها کافی است یک طرح مناسب را بر روی آن انتخاب کنید تا تاپ تک به راحتی آن را برای شما طراحی کند. انواع قوطی‌های گرد مقوایی به شرح زیر هستند:

 • قوطی مقوایی گرد ساده
 • مقوایی تلقی
 • مقوایی چند لایه برای نوشیدنی
 • گرد مقوایی با شکل دلخواه

امروزه افراد زیادی وجود دارند که کاربرد دقیق این نوع از بسته بندی‌ها را نمی‌دانند. این دسته از قوطی‌ها به گونه طراحی خواهند شد که به تولید کنندگان خود این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را در تنوع بالایی تولید کنند. همان طور که کسب و کارهای مختلف از این موضوع به خوبی آگاه هستند طراحی و بسته بندی دارای هزینه‌های بالایی هستند.

قوطی گرد مقوایی جدید

اما بسته بندی قوطی گرد مقوایی کمترین هزینه‌های ممکن را در این راه دارند. تولید کنندگان به راحتی می‌توانند بر روی این قوطی‌ها طراحی‌های منحصر به فرد خود را چاپ کرده و نام برند خود را در آن درج کنند.

قوطی استوانه‌ای با تایپوگرافی خاص

امروزه بسیاری از کسب و کارها اهمیت تایپوگرافی یا همان طراحی فونت بر روی بسته بندی را نادیده گرفته‌اند. ترند جدید بسته بندی به این صورت است که کسب و کارها بیشترین تمرکز خود برای طراحی بسته بندی را بر روی تایپوگرافی گذاشته‌اند تا بتوانند طراحی متنی فوق‌العاده را ارائه دهند.

این طراحی باید به گونه‌ای باشد که تضاد رنگی در آن به وجود آید تا جذابیت بسته بندی دو چندان شود. در سال 2022 تمامی افراد به دنبال خریدهای سریع و کارآمد هستند. نتیجه ویژگی مانند تایپوگرافی علاوه بر جذب مشتری‌های بیشتر؛ بیشتر در عموم دیده خواهد شد.

در بسته‌ بندی‌های به روز کسب و کارها در شاخه تایپوگرافی محصولات خود از فونت‌هایی استفاده کرده‌اند که مدرن و خیره کننده باشند. بیشت فونت‌ها امروزه به صورت بولد شده هستند. تاپ تک بهترین تایپوگرافی را برای شما به وجود خواهد آورد.

بیشتر بخوانید: قوطی مقوایی با طرح دلخواه

قوطی گرد با بسته بندی مینیمال

سال 2022 برای تمامی افراد سالی بسیار پر فراز و نشیب تلقی شده است. به همین دلیل صنعت بسته بندی به دنبال ایجاد حس آرامش می‌باشد. قوطی‌های گرد با بسته بندی‌های مینیمال دقیقاً هدف ایجاد آرامش را داند. این بسته بندی‌ها با استفاده از رنگ‌های مات که دارای تونالیته مشابه می‌باشند می‌توانند حس آرامش را به مخاطبین القا کنند.

بعد از پاندمی کرونا تمامی انسان‌ها به دنبال آرامش هستند این ترند آرامش بخش با استفاده از رنگ‌های ملایم و المان‌های مینیمال توانسته‌اند این هدف را ایجاد کند.

قوطی تلسکوپی با طراحی سه بعدی

قوطی تلسکوپی با طراحی سه بعدی دارای خلاقیت سه بعدی است که تداعی کننده دیزاین‌های حرفه‌ای و معاصر می‌باشند. این بسته بندی‌ها باعث شده است که با عمق مغز مشتری‌ها بازی شود و باعث ایجاد توهم شود؛ این امر مشتری را کنجکاو و جذب خواهد کرد. طراحی‌هایی که به صورت 3 بعدی طراحی شده‌اند، بسیار تکنیکال هستند و در نظر مخاطبین محصول دارای تکنولوژی بسیار خاصی است.

مخاطبین معمولاً برای این دسته از محصولات قیمت‌های بالاتری را پرداخت خواهند کرد. به‌عنوان‌مثال این دسته از بسته بندی‌ها برای محصولاتی مانند عینک سه بعدی دارای کاربردهای بالاتری است. تاپ تک  قیمت قوطی تلسکوپی با طراح سه بعدی را با توجه به نیاز و اندازه مورد نظر شما طراحی و تولید خواهد کرد.

بسته بندی با تکنولوژی جدید

ترند بسته بندی جدید امروزه این را نشان داده است که بسته بندی‌هایی که از تکنولوژی‌های به روز استفاده کرده‌اند بسیار محبوب‌تر و مشهورتر از دیگر بسته بندی‌ها تلقی شده‌اند. به عنوان مثال بسته بندی‌هایی که با استفاده از QR Code طراحی و تولید شده‌اند امروزه طرف ‌داران زیادی را جذب کرده‌اند.

 بسته بندی با تکنولوژی جدید می‌توان به بسته بندی‌های واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، کد خوانی و… اشاره کرد. این تکنولوژی‌ها به مشتری‌ها این اجازه را می‌دهد تا بدون باز کردن محتوای داخل بسته بندی را با اطلاعات اضافه مطالعه کند. این احتمال وجود دارد که بسته بندی‌هایی که در آینده ایجاد می‌شوند بسته بندی‌های هوشمند باشند، این بسته بندی‌ها افراد را برای یک خرید خوب کمک خواهند کرد.

بسته بندی زمینه سفید با رنگ‌های خیره کننده

ترند بسته بندی جدید امروزه از بسته بندی‌هایی که دارای زمینه سفید هستند استفاده می‌کنند. این رنگ به دلیل تأثیرات روانی آرامش بخش هستند. در سال 2022 بسته بندی‌هایی که دارای زمینه سفید و طراحی‌های رنگی خاص هستند بیشتر به چشم می‌خورند. این نوع از طراحی‌ها بیشتر از دیگر بسته بندی‌ها در قفسه‌ها توجه مشتری‌ها را به خود جلب کرده‌اند.

ترند جدید بسته بندی در سال 2022 با چاپ درون جعبه

برای درک بهتر این ترند بهتر است به این مثال دقت داشته باشید، هنگامی که شما می‌خواهید لباس خریداری کنید به سراغ لباس‌هایی می‌روید که لایه درونی و دوخت داخلی با کیفیتی داشته باشد. این نکته برای بسته بندی‌ها نیز صدق می‌کند.

هنگامی که مشتری‌ها بسته بندی محصولات را باز می‌کنند و با چاپ منحصر به فردی که در داخل آن چاپ شده است مواجه می‌شوند یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی برای آن‌ها خلق خواهد شد. این امر زمانی بیشتر به چشم خواهد آمد که چاپ بیرونی مینیمال بر روی بسته بندی درج شده باشد و مشتری انتظار برای دیزاین داخلی نداشته باشد.

بستبه بندی با استفاده از متریال خاص و بافت دار

ترند جدید بسته بندی امروزه برای برندهایی که دارای یک پیام مختص مانند دوستداران محیط زیست، لاکچری دیزاین و.. را دارند این پیشنهاد را داده است که از متریال‌هایی که دارای بافت متفاوت هستند استفاده کنند. متأسفانه برای طراحی بسته بندی‌های منحصر به فرد در ایران تمامی متریال‌ها وجود ندارد.

 اما طراحان با استفاده از جنس کرافت و چاپ‌های برجسته می‌توانند حالاتی مشابه را برای ایجاد بسته بندی ایجاد کنند. برای افزایش تأثیر گذاری این نوع از بسته بندی‌ها می‌توان از رنگ‌های مناسبی مانند سفید، کرم، سبز و… با توجه به برند و محصول خود استفاده کنید.

بسته بندی با طراحی لایه‌ای مشابه کلاژ

ترند بسته بندی جدید باعث شده است که کسب و کارها به سراغ بسته بندی‌هایی بروند که در اشکال هندسی مختلف تولید می‌شوند و دارای حالتی مشابه کلاژ و چند تکه‌ای را دارند. این نوع از بسته بندی‌ها برای انتقال پیام‌های مختلف بسیار مناسب هستند. این طرح‌های بسته بندی به خصوص در جعبه‌های مستطیلی دارای جلوه بسیار زیبا و خاصی می‌شوند.

بسته بندی با استفاده از گرادیانت

استفاده از گرادیانت برای طراحی یک بسته بندی می‌توان به سرعت باعث جذب مشتری شود. این نوع از طراحی‌ها به طراحان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از سایه و طیف رنگی مختلف بتواند ویژگی محصول را در یک دید به نمایش بگذارد. بسته بندی‌هایی که دارای این ویژگی هستند به دلیل مشکلات مختلفی که در پروسه چاپ خواهند داشت کمی گران‌تر از دیگر بسته بندی‌های می‌باشند.

بسته بندی با نمایش المان‌های محلی

در هنگام طراحی بسته بندی برای محصولات مختلف بهتر است از المان‌ها و اجزای منحصر به فردی که با محصول مطابقت دارد استفاده شود. به عنوان مثال برای محصولاتی که در یک مکان خاص جغرافیایی خاص تولید شده‌اند و یا از یک ماده اولیه محلی در ترکیبات آن استفاده شده است.

می‌توان محله و یا تصاویر آن را به رخ کشید تا یک طراحی خاص و جذاب را برای بسته بندی داشته باشید. این محصولات به راحتی می‌توانند یک رابطه احساسی خاص بین محصول و ذهنیت مشتری را برای وی تداعی کند. در صورتی که بسته بندی شما بزرگ باشد می‌توان یک داستان را به صورت خلاصه به تصویر کشید.

بسته بندی با رنگ‌های پاستلی خاکی و طبیعی

در سال 2022 شاهد این هستیم که بازار پر شده از بسته بندی‌هایی که دارای رنگ‌های روشن پاستلی هستند. این دسته از رنگ‌ها تا به امروز در صنایع مختلف توانسته‌اند محبوبیت خود را حفظ کنند.

در سال‌های اخیر شرکت‌ها و برندهای بزرگ زیادی بوده‌اند که سعی داشته‌اند هم زمان را دنبال کردن ترند بسته بندی جدید از این رنگ‌های پاستلی خاکی برای بسته بندی‌های خود استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: قوطی گرد با بسته بندی مینیمال

بسته بندی با رنگ‌های پاستلی خاکی و طبیعی

ترند جدید بسته بندی در سال 2022 با طراحی‌ تروتمیز

ترند بسته بندی جدید متوجه این امر شده است که بسته بندی‌هایی که دارای طراحی تروتمیز هستند به شدت مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است و برای افراد راضی کننده تلقی شده است.

این نوع از بسته بندی‌ها علاوه بر آن که از لحاظ بصری زیبایی به خصوصی دارد بلکه دارای یک توازن خاص و تمیز بودن زیبایی را نیز به رخ کشیده است. این بسته بندی‌ها از لحاظ روان‌شناسی باعث ایجاد احساس اعتماد و امینت در ذهن افراد می‌شود و این احساس را در ناخودآگاه افراد ایجاد خواهد کرد.

همین امر باعث می‌شود بسته بندی‌هایی که دارای طراحی تمیز و هستند محبوبیت بالایی در بین مردم پیدا کرده‌اند. اگر به این نکته توجه کرده باشید در سال 2022 سلبریتی‌های زیادی بوده‌اند که از این ترند در بسته بندی محصولات خود استفاده کرده‌اند.

در این نوع از بسته بندی‌ها تایپوگرافی از اهمیت بالایی برخوردار شده است. بهتر است در این راه خلاقیت به خرج دهید و متن‌های خود را فونت‌های جدید و جذاب و بافاصله کنار یکدیگر بیان کنید. این امر باعث می‌شود که متن راحت‌تر از قبل خوانده شود.

انتخاب بهترین نوع فونت و طرز قرار دادن آن بر روی بسته بندی‌های مختلف مهم‌ترین قسمت ارائه بسته بندی مرتب و تمیز برای خریداری تلقی شده است. به این نکته توجه داشته باشید که این نوع از بسته بندی‌ها را نباید به ترند مینیمالیسم اشتباه بگیرید؛ اما در این دو طراحی از یک المان استفاده شده است.

بیشتر بخوانید: قوطی استوانه با تایپوگرافی خاص

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *