قوطی مقوایی با طرح دلخواه

قوطی مقوایی با طرح دلخواه: قوطی‌های مقوایی همان ظرف‌های بسته‌بندی می‌باشند که از چندین لایه به‌ وجود آمده‌اند این لایه‌ها در کنار هم قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که بسته‌بندی استحکام بالایی داشته باشد. قطر هر لوله‌ مقوایی بستگی به تقاضای مشتری دارد.

شکل کلی قوطی مقوایی به این گونه است که حالت استوانه‌ای دارد. از ویژگی‌های منحصربه فرد قوطی‌ها می‌توان به امکان چاپ کردن اشاره کرد. مثلا می‌توان اطلاعات محصولات را بر روی قوطی چاپ کرد. همچنین می‌توان موارد دیگری مثل طرح‌هایی که مشتری می پسندد و یا لوگو ها و سایر موارد دیگر را بر روی قوطی‌ها چاپ کرد.

اگر قصد بسته‌بندی کردن به‌ صورت مکانیزه را دارید بهتر است که برای رویه‌ بسته‌بندی‌های خود از دستگاه‌های بسته‌بندی استفاده کرد این نوع از دستگاه‌ها قابلیت‌های بسیار زیادی دارد. قوطی مقوایی در طرح‌ها و انواع مختلف می‌باشد مثلا قوطی مقوایی استوانه. هر کدام از این مدل‌ها برای محصولات متفاوت می‌تواند کارایی مختلفی داشته باشد. مجموعه تاپ تک تولید کننده انواع قوطی مقوایی با طرح دلخواه شما می باشد.

قوطی مقوایی چیست

برای‌اینکه بتوان محصولات را بسته‌بندی کرد از ظرف‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد که یکی از ظرف‌ها و مواد مقوا می‌باشد. استفاده کردن از قوطی‌های مقوا بدلیل استحکام، تنوع و همچنین کارایی بسیار زیاد آن بسیار مورد استقبال تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

این قوطی‌ها به دلیل این‌که سیکل تراکم را طی می‌کنند ساختاری بسیار فشرده و محکمی دارد تا بتواند به‌ عنوان یک محافظ کاملاً مطمئن برای محصولات از آن‌ها استفاده کرد. البته در قوطی مقوایی طلقی باید دقت کرد تا از ورود آب و مایعات به قوطی جلوگیری کرد چون باعث از هم پاشیدن و در نهایت پارگی قوطی‌ها خواهد شد.

بسته بندی صادراتی قوطی مقوایی با طرح دلخواه

البته بسته‌بندی کردن صرفاً به بسته‌بندی با قوطی مقوا محدود نمی‌شود و می‌توان با روش‌های دیگر هم اقدام به بسته‌بندی کرد. در بسیاری موارد می‌توان از پلاستیک، نایلون و قوطی های دیگر برای بسته بندی محصولات برای صادرات استفاده کرد.

بسته‌بندی صادراتی قوطی مقوایی با طرح دلخواه

بسته‌بندی کردن با قوطی‌های مقوایی به‌ خصوص با طرح کارتونی بسیار پرکاربرد است این نوع بسته‌بندی تنوع بسیار زیادی دارد. مدل‌های بسیار زیادی مثل مدل قوطی گرد مقوایی وجود دارد که تولیدکنندگان می‌توانند با توجه جه به نیاز و همچنین با توجه به محصول مورد نظر هر کدام از مدل‌ها را برگزینند.

اصولا برای بسته‌بندی صادراتی با قوطی مقوایی می‌توان از دو روش استفاده کرد: به روش مکانیزه و دستی. که در روش مکانیزه از ابزار و ماشین آلات خاصی استفاده می کنند ولی در روش دستی باید نوع کاغذ و قوطی همانند قوطی مقوایی استوانه را تهیه کرد سپس محصول مورد نظر را به روش دستی در آن قوطی جای داد.

این مدل قوطی‌ها  را می‌توان در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید کرد. چون می‌توان بر روی قوطی گرد مقوایی طرح‌ها و لیبل‌هایی را چاپ کرد باعث می‌شود بسیار جذاب به نظر بیاید.

انواع قوطی مقوایی با طرح دلخواه شما

طرح‌ها و مدل‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توان برای بسته‌بندی صادراتی با قوطی مقوایی از آن‌ها استفاده کرد این مدل‌ها عبارت است از :

 • قوطی مقوایی استوانه
 • قوطی مقوایی با طرح‌های دلخواه
 • مقوایی با مدل مکعب و مستطیل
 • قوطی مقوایی طلقی
 • قوطی مقوایی چند لایه

قیمت هر کدام از قوطی‌ها با توجه به اندازه‌ و طرح آن می تواند متفاوت با یکدیگر باشد به عنوان مثال قیمت قوطی تلسکوپی به دلیل شکل متفاوت آن با قوطی ساده یکسان نیست.

 قوطی مستطیلی و مکعبی

این نوع قوطی‌ها حالت مستطیل دارند  و محصولاتی که سایز بزرگتر دارند برای بسته‌بندی آن‌ها از آن مدل استفاده می‌شود بر اساس نیاز و درخواست مشتری می‌توان نوع، ارتفاع، حجم و اندازه آن‌ را تغییر داد. از این قوطی‌ها می‌توان در هر حوزه‌ای استفاده کرد.

قوطی مقوایی استوانه

در مدل‌ بسته‌بندی قوطی مقوایی استوانه می‌توان قوطی‌های با ارتفاع و قطر مختلف را تولید کرد. از ویژگی این مدل قوطی‌ها می‌توان بیان کرد که چاپ افست در آن‌ها بسیار با کیفیت است همچنین خدمات پس‌ از چاپ مثل طلا کوب‌ها یا سلفون را می‌توان در آن‌ها انجام داد.

بیشتر بخوانید: قوطی مقوایی برای بسته بندی چی خوبه

از قوطی مقوایی استوانه می‌توان برای محصولات مختلف مثل بسته‌بندی انواع خشکبارها، پودرها ، قطعه‌های صنعتی، چای و دم‌ نوش و صنایع دارویی استفاده کرد این مدل قوطی‌ها در سه طرح زیر یافته می‌شود:

 1. درب‌های پلاستیک
 2. درب ایزی اوپن
 3. درب تلسکوپی که قیمت قوطی تلسکوپی به دلیل طراحی بسیار شیک بسیار متناسب می‌باشد.

قوطی مقوایی طلقی

استفاده از قوطی مقوایی طلقی  بسیار پرکاربرد است و در تمام سلیقه‌ها تولید می‌شود. عموما از قوطی مقوایی طلقی در بسته‌بندی مواد غذایی و خوراکی استفاده می‌شود. در کشور ایران از این نوع بسته‌بندی بسیار استفاده می‌شود و تولید کنندگان برای صادرات محصولات به خارج از کشور اکثرا از قوطی مقوایی طلقی استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: قوطی مقوایی برای نگهداری مواد غذایی

انواع قوطی مقوایی با طرح دلخواه شما

قوطی مقوایی با طرح دلخواه مشتری

در این مدل می‌توان قوطی‌های با هر نوع طرح و شکل را با توجه به سفارشات مشتری تهیه کرد مثلا می‌توان قوطی گرد مقوایی را با اشکال مختلف تهیه کرد. از مدل قوطی‌ گرد مقوایی اکثرا در جواهر فروشی‌ها، اسباب بازی فروشی‌ها و لوکس فروشی استفاده فراوان می‌شود. در قوطی گرد مقوایی با طرح دلخواه مشتری می‌تواند طرح مورد نظر را ارائه دهد و ان‌ را بر روی بسته‌بندی تحویل بگیرد.

بیشتر بخوانید: بسته بندی مقوایی بهتر است یا فلزی

قوطی مقوایی چند لایه

از این قوطی بیشتر برای انواع آبمیوه و نوشیدنی استفاده می‌شود که شکل آن به حالت سه گوش و چهار گوش می‌باشد. قیمت این قوطی در مقایسه با قیمت قوطی تلسکوپی به دلیل وجود ۶ لایه محافظ اندکی بالا می‌باشد که حدود ۸۰ درصد آن از مقوا و مابقی از پلی اتیلن و آلومینیم می‌باشد. در حالت کلی قیمت  قوطی تلسکوپی به دلیل کارایی آن بسیار مناسب‌تراز سایر قوطی‌ها می‌باشد.

کاربرد بسته‌بندی قوطی مقوایی

بسته‌بندی کردن با قوطی‌های مقوایی مزیت‌ های بسیار زیادی را برای تولیدکنندگان دارد از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این بسته‌بندی به عنوان وسیله‌ای برای تحمل کردن وزن نمی‌باشد بلکه به عنوان یک کاور جهت زیبایی می‌باشد.
 • جلوگیری کردن از فاسد شدن محصول
 • جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول در حین حمل و نقد
 • استفاده کردن از این بسته‌بندی در انواع محصولات
 • چاپ کردن انواع طرح‌های متنوع بر روی بسته‌بندی
 • قیمت بسیار مناسب آن در مقابل سایر بسته‌بندی‌ها مثل قیمت قوطی تلسکوپی
 • برند سازی محصول از طریق بسته‌بندی شیک با انواع طرح‌های قوطی مقوایی
 • و …

به مطالعه خود ادامه دهید: مواد اولیه برای ساخت قوطی مقوایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *