پر فروش ترین بسته بندی های قوطی مقوایی استوانه

پرفروش ترین بسته بندی قوطی مقوایی کاربردهای زیادی دارند. شما می توانید از آن به عنوان جا مداد، جعبه کادو، گلدان یا مکانی برای نگهداری مجموعه ای از وسایل کوچک استفاده کنید. شما فقط با اندازه و تخیل خود محدود هستید.

علاوه بر این، ساخت جعبه های استوانه ای از مقوا بسیار آسان است. این یک پروژه عالی برای یک بعدازظهر بارانی است و آنقدر ساده است که حتی بچه ها هم می توانند آن را انجام دهند. به علاوه، پس از اتمام ساخت جعبه های خود، می توانید آنها را هر طور که دوست دارید تزئین کنید.

taaptak

پرفروش ترین بسته بندی قوطی مقوایی استوانه

بسته بندی های قوطی مقوایی استوانه جعبه های منحصر به فردی هستند که مزایای زیادی را ارائه می دهند. این جعبه ها برای هر کسب و کاری مناسب هستند و بهترین راه حل بسته بندی را برای هر محصولی ارائه می دهند. برای افرادی که می خواهند به راحتی و بدون هیچ گونه چالشی در بسته بندی محصولات خود تجارت کنند، بهترین گزینه انتخاب بسته بندی سفارشی با مواد مقوایی است.

این جعبه ها مزایای زیادی را ارائه می دهند که کار را برای کارکنان شما آسان می کند و همچنین می تواند فروش و سود شما را افزایش دهد. اگرچه بسته بندی در ابتدا برای حمل مواد غذایی از تولید کننده به مصرف کننده استفاده می شد، اما واقعیت این است که به تدریج تکمیل شده است و امروزه بسته بندی برای حفظ تقریباً همه انواع کالاها در طول حمل و نقل یا در مدت زمان طولانی ضروری است.

اما انقلاب در بسته بندی متوقف نشده است و این محصول به طور فزاینده ای محافظت شده در زنجیره توزیع است. بسته بندی قوطی مقوایی استوانه مقوایی مزایای مختلفی دارند که در ادامه آنها را شرح خواهیم داد.

پر فروش ترین بسته بندی قوطی مقوایی استوانه

انتخاب جعبه های بسته بندی که حداکثر محافظت را برای محصولات شما ارائه می دهند ضروری است. این نه تنها به نفع مشتریان بلکه برای شما نیز خواهد بود. هنگامی که کالای شما از آسیب محافظت می شود، سود کامل بدون قید و شرط تضمین می شود.

جعبه های مقوایی می توانند به حفظ ارزش محصولات شما از نقطه تولید تا زمانی که به مقصد نهایی خود حمل می شوند کمک کنند. هیچ جعبه بسته بندی دیگری بهتر از این نوع بسته بندی باکیفیت و پرکاربرد نیست. آنها از مواد با کیفیت و محکم ساخته شده اند که به آنها توانایی مقاومت در برابر هر نوع فشار را می دهد.

پر فروش ترین بسته بندی قوطی مقوایی استوانه

هنگام سفارشی سازی بسته بندی خود با مواد مقوایی، ضخامت مواد مورد نظر خود را برای جعبه های بسته بندی خود با دقت انتخاب کنید. ضخامت می تواند از 280 GSM یا 550 GSM متغیر باشد، بسته به آنچه برای محصولات خود می خواهید. با این جعبه های بسته بندی می توانید به راحتی کالاهای خود را از یک مقصد به مقصد دیگر حمل کنید.

مزایای بسته بندی قوطی مقوایی استوانه

در زیر برخی از مزایا و دلایل انتخاب بسته بندی مقوایی برای کسب و کار شما آورده شده است.

انعطاف پذیری بالا

ویژگی های زیادی وجود دارد که باعث می شود جعبه های مقوایی منحصر به فردتر از هر جعبه بسته بندی دیگری باشد. این جعبه ها سازگاری بالایی دارند. آنها را می توان به راحتی به هر شکل یا اندازه ای برش داد، به هر شکلی که دوست داشتید، چسب زد، چسب زد. ویژگی های این جعبه ها نامحدود است.

این واقعیت که می توان آنها را سفارشی کرد یا به هر اندازه ای برش داد، به تولید کنندگان اجازه می دهد تا جعبه های بسته بندی منحصر به فردی را طراحی کنند که محصولات آنها را کاملاً در بر بگیرد.

بسته بندی محصولات متنوع

بسته بندی مقوایی جعبه های بسته بندی عالی هستند. آنها می توانند تاثیر رنگ در بسته بندی محصولات مختلفی مانند کتاب، کفش، لوازم جانبی کوچک، لباس و بسیاری موارد دیگر را ذخیره کنند. از آنجایی که آنها را می توان به هر اندازه یا شکلی برش داد، هیچ محدودیتی برای بسته بندی آنها وجود ندارد. به همین دلیل است که بسیاری از کسب‌وکارها جعبه‌های مقوایی را ترجیح می‌دهند. زیرا بسته‌بندی آن‌ها را با گزینه‌های زیادی راحت‌تر می‌کنند.

مزایای بسته بندی قوطی مقوایی استوانه

سبک وزن

بسته بندی های قوطی گرد مقوایی با وزن سبک در شرایطی که وزن ظرف برای محصولاتی که در فواصل طولانی حمل می شوند در نظر گرفته می شود بسیار ترجیح داده می شود. برای چنین شرایطی، جعبه های بسته بندی مقوایی برای صاحب کسب و کار مفیدتر خواهد بود. این جعبه ها وزن زیادی ندارند. بهتر است بگوییم که وزن آنها هنگام قرار گرفتن روی ترازو تاثیری ندارد.

مهم نیست ضخامت موادی که در سفارشی کردن جعبه های بسته بندی خود استفاده می کنید، این ویژگی همچنان یکسان است. با این حال، از آنجایی که آنها سبک وزن هستند، حمل و نقل آنها از یک مکان به مکان دیگر بسیار آسان تر است.

ایمنی بسته بندی های قوطی مقوایی استوانه ای

اگر به دنبال جعبه های بسته بندی هستید که بتواند حداکثر ایمنی محصولات شما را تضمین کند، این جعبه ها مناسب خواهند بود. جعبه های مقوایی برای محافظت کامل از کالاها طراحی و تولید شده اند. آنها از کوبیدن کالاهای بسته بندی شده شما به اطراف جلوگیری می کنند. با این حال، آنها همچنین تضمین می کنند که محصولات شما به طور کامل در برابر تکان ها، لرزش ها و همچنین ضربه محافظت می شوند.

در دسترس بودن بسته بندی

علاوه بر تمام ویژگی های منحصر به فرد دیگر این جعبه های بسته بندی. جعبه های مقوایی به راحتی در دسترس هستند. در طرح ها و اشکال مختلف مانند تک جداره، دو جداره و غیره دیده می شوند. با این حال، شما می توانید هر طرحی را که می خواهید داشته باشید.

مقرون به صرفه

هزینه یکی از عوامل اصلی است که بسیاری از مشاغل را از انتخاب جعبه های بسته بندی مناسب برای تکمیل محصول خود منصرف می کند. برخی حتی از هزینه چاپ جعبه خود می ترسند که در برخی موارد می تواند بالا باشد. قیمت آنها نسبت به سایر جعبه های بسته بندی مانند بسته بندی پلاستیکی کمتر است.

چرا استفاده از بسته بندی مقوایی برای محیط زیست مفید است

چرا استفاده از بسته بندی مقوایی برای محیط زیست مفید است

مقوا یکی از موادی است که کمترین تاثیر را بر محیط زیست دارد. این یکی از مزایای اصلی بسته بندی مقوایی است. ساخت آن به این معنی است که انتشار دی اکسید کربن و روغن را می توان تا 60 درصد در مقایسه با سایر مواد کاهش داد.

100% قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر است. این یکی از مزایای اصلی بسته بندی مقوایی به حساب می آید. تخته راه راه تا یک سال به طور کامل تخریب می شود. از آنجایی که اساساً سلولزی است. زمان تجزیه آن بسیار کوتاه است و در صورت قرار گرفتن در شرایط جوی مساعد. یعنی قرار گرفتن در محیط مرطوب، این تخریب تسریع می ‌یابد. پرفروش ترین بسته بندی قوطی مقوایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.