روش تولید قوطی گرد مقوایی در تاپ تک

در این مقاله قصد داریم درمورد روش تولید قوطی گرد مقوایی در تاپ تک صحبت کنیم. فنآوران بسته ‌بندی دوست دارند در مورد محصولات خود صحبت کنند. اما از بحث در مورد بسترهایی که برای ساخت جعبه‌ ها، نوار، پلی ‌اتیلن و فیلم ‌های کششی استفاده می‌ شود. خوشحال‌تر هستند. قوطی گرد مقوایی البته یکی از محصولات اصلی صنعت بسته بندی است. لازم به ذکر است که بسته بندی مقوایی که به طور منظم استفاده می کنید. زمانی درختی فروتن بوده اند.

بنابراین، فرآیند تبدیل درختان به قوطی گرد مقوایی چیست. بسته بندی مقوایی برای رفع نیازهای خاص محصول در حال حمل. جلوگیری از خطرات محیط حمل و نقل (شوک، لرزش. فشرده سازی، رطوبت و غیره) و برای برآوردن نیازهای خرده فروشان و مصرف کنندگان طراحی شده اند.

اگر در صنعت بسته بندی یا حمل و نقل کار می کنید. احتمالاً روزانه با جعبه های مقوایی سر و کار دارید. جعبه های مقوایی گرد یکی از اصلی ترین محصولات مورد استفاده برای بسته بندی و ارسال انواع محصولات در سراسر جهان هستند. بنابراین جزء جدایی ناپذیر در بسیاری از مشاغل و صنایع به حساب می آیند.

مجموعه تاپ تک

در حالی که ممکن است به طور منظم از آنها استفاده کنید. احتمالاً هرگز به این فکر نکرده اید که قوطی های مقوایی از کجا می آیند. یا چگونه تولید می شوند. بسته بندی مقوایی که به آنها وابسته هستید. زمانی درختانی بودند که در جنگل ها رشد می کنند.

فرآیند تبدیل درخت به مقوا در واقع بسیار جذاب است و از آن چیزی که ممکن است تصور کنید پیشرفته تر است. در ادامه ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ساخت قوطی گرد مقوایی به شما بدهیم.

انواع بسته بندی قوطی گرد مقوایی 

انواع بسیار متنوعی از قوطی های بسته بندی وجود دارد که هریک از آنها برای کاربرد خاصی از محصولات به وجود می آیند. در ادامه به بررسی انواع قوطی بسته بندی مقوایی خواهیم.

قوطی گرد مقوایی در واقع ظروف بسته بندی است که از چندین لایه تشکیل می شود. وجود لایه هایی در کنار یکدیگر قرار گرفته در ایجاد استحکام بالای این بسته بندی نقش دارد. که البته میزان قطر لوله بستگی به مشتری و نیاز آن دارد.

ساختار اصلی این ظروف بسته بندی به شکل استوانه ای است و اساس جنس درپوش، کف، نحوه بسته شدن درب در انواع مختلفی به وجود می اید. یکی از ویژگی های برجسته این سبک از بسته بندی مقوایی، امکان چاپ اطلاعات، طرح های زیبا و مشتری پسند و سایر موارد دیگر است. درباره تاثیر رنگ در بسته بندی محصولات بخوانید.

تولید قوطی مقوایی جدید

یک بسته بندی مقوایی از چوب فلوت ساخته شده است که بین دو آستر قرار گرفته است. امروزه رایج شده است که این آسترها از مقدار قابل توجهی مواد بازیافت شده نیز تشکیل می شوند. که از مقوای کهتده و قدیمی یا سایر منابع کاغذ باطله به وجود می آید.

تولید قوطی مقوایی جدید

با این حال برای بسته بندی های با کیفیت بالا هنوز از کرافت استفاده می شود. در واقع، مهم نیست که کاغذ بازیافت شود یا نه، در نهایت همیشه به عنوان کاغذ شروع شد. که از درختان خمیر شده ساخته شده است.

بسته بندی از جنس مقوایی مانند انواع قوطی مقوایی استوانه شکل، نه تنها در حوزه صنایع سبز تاثیرگذار هستند. بلکه گامی موثر در حفظ محیط زیست برمی دارد. به همین دلیل در بسیاری از کشورهای اروپایی مورد استقبال تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

این نوع از ماشین آلات صنعتی قابلیت های بسیار بالایی در بسته بندی انواع محصولات با قوطی های کارتنی و مقوایی دارند. البته حوزه بسته بندی مقوایی محصولات محدود به استفاده از مقوا و قوطی هایی از جنس آن نخواهد شد.

ماشین آلات تولید قوطی گرد مقوایی

در صنعت بسته بندی سازی نیز مانند هر صنعت دیگری برای طراحی و تولید محصولات از انواع ابزار. مواد اولیه و ماشین آلات و دستگاه های صنعتی استفاده می کنند. البته در کنار تمامی این عوامل تجربه و دانش اپراتورها در راه اندازی و مدیریت خط تولید،. نقش بسیار موثر در کیفیت و نحوه تولید جعبه ها خواهد داشت.

بنابراین آنچه صنعت تولید بسته بندی را گسترش می دهد. شیوه مدیریتی است که تولیدکننده های این صنعت در خصوص راه اندازی و هدایت خط تولید دارند.

خطوط توليد لوله‌ مقوايي

در زمینه بسته بندی محصولات انواع مختلفی از ظروف وجود دارد که یکی از موارد بسیار پرکاربرد آن قوطی مقوایی است. این نوع از ظرف بسته بندی استحکام، تنوع و کارایی بسیار گسترده این دارد و در انواع بسیار متنوعی تولید می شود.

قوطی های مقوایی با طی یک سیکل تراکم، ساختار فشرده و محکمی دارند. تا به عنوان یک حفاظ کامل و مطمئن برای بسته بندی محصولات به کار روند. اگر برای محصولات خود از قوطی مقوایی استوانه استفاده می کنید. فراموش نکنید که این بسته بندی نباید در معرض مایعات قرار بگیرند.

خطوط توليد لوله_ مقوايي

خط تولید اتوماتیک بسته بندی مقوایی از نوار پیچ های حلزونی و موازی. دستگاه های لیبل زن و دربند و همچنین برش زن تشکیل می شود. این خط تولید امکاناتی نظیر استحکام، خواص چند لایه، ظرافت های چاپی، ویژگی های ظاهری بی رقیب و حس طبیعت دوستی انسان را در بر می گیرد.

در خط تولیدهای اتوماتیک که امروز با کارایی بالا برای قوطی گرد مقوایی شروع به فعالیت کرده اند. قوطی ها توسط دیافراگم یا درب های پلاستیکی از یک سمت بسته می شود.

کاغذ مناسب قوطی گرد مقوایی

از ویژگی های برجسته قوطی گرد مقوایی مستحکم می توان. به امکان تولید در قطرها ابعاد و ضخامت های مختلف و متنوع همچنین طبق نیاز مشتریان اشاره کرد. امکان چاپ با کیفیت بالا روی کاغذ گلاسه به عنوان لیبل بسته بندی قوطی مقوایی این فرصت را به افراد می دهد. تا بر جذابیت قوطی مقوایی بیافزایند.

چسب مناسب قوی گرد مقوایی

امروزه چسب نقش مهمی برای ساخت لوله های مقوایی فقط چسباندن دو لایه مقوایی نیست. بلکه با بهینه سازی تجهیزات این دستگاه چسب زن و انتخاب چسب مناسب امکان تولید قوطی تلسکوپی های نفوذ ناپذیر در برابر گاز و مایعات نیز وجود دارد.

تجهیزات برش قوطی گرد مقوایی

در خط تولید بسته بندی مقوایی از ابزارهای برش متنوعی کاربرد دارد. روش تولید قوطی گرد مقوایی در تاپ تک اینگونه است ک از جمله این دستگاه ها می توان به برش ساده لوله اشاره کنیم. که در انتهای خط تولید لوله این ابزار را پس از رول چسبان قرار می دهند. برای برش تیوب ها با هماهنگی رول پیچ به کار می رود.

در ابتدا تیغه ها به تیوب ها به تیوب محکم می شوند و سپس آن ها را می برند. تیغه برش با سرعت تیوب با یکدیگر هماهنگ می شوند. برای جلوگیری از کاهش کیفیت تیوب ها در هنگام چرخش به دور محور. سیستم کنترل همزمان و بدون توقف روی دستگاه نصب می شود.

تجهیزات برش قوطی گرد مقوایی

مجمومه تاپ تک

مجمومه تاپ تک با برخورداری از سابقه ای درخشان در زمینه تولید بسته بندی قوطی گرد مقوایی یکی از برترین تیم ها به حساب می آیند. این مجموعه با در نظر گرفتن نظرات و سلایق مشتریان بهترین بسته بندی های مقوایی را تولید می کند.

بیشتر بخوانید: مراحل تولید قوطی مقوایی استوانه ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.