برش قوطی تلسکوپی

قوطی تلسکوپی به بسته بندی هایی می گویند که جمع شو باشد یا درون یکدیگر قرار بگیرد. در این قسمت نیز از جعبه هایی مقوایی تلسکوپی یاد می کنند. که همین ویژگی را دارند. قوطی تلسکوپی به بسته بندی هایی می گویند. که درب آن از جعبه جداست و روی جعبه قرار می گیرد.

در بین افراد از این جعبه با نام های جعبه خرما. زیره و رویه ، تلسکوپی ، کفی و دری و در جدا نیز می شناسنند. این نوع بسته بندی مقوایی در قسمت های مختلف به کار می رود. این امر به خاطر مزایایی است که این نوع قوطی از آن برخوردار است.

مزایای این بسته بندی شامل بسته بندی آسان، بازگشایی درب، رویه یکپارچه است. از طرفی دیگر این جعبه با توجه به کاربردهایی که در بعضی از مشاغل دارد. از این قابلیت برخوردار است که تا به صورت گسترده به محل کاربردی و آنجا توسط عوامل مجرب. تا شود و با منگنه یا چسب کفی و درب ها آماده برای بسته بندی شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با برش قوطی تلسکوپی بیشتر اشنا شوید.

مجموعه تاپ تک

انواع قوطی تلسکوپی

برای بسته بندی محصولات خوراکی از طراحی های ویژه و منحصر به فردی استفاده می کنند. امروزه به کارگیری قوطی مقوایی جایگزین بسته بندی های فلزی و آلومینیوم شدند. که بسیار طرفدار دارد. این نوع بسته بندی در صنایع مختلف کاربرد دارد. بازار قوطی مقوایی استوانه این فرصت را دارد. که نسبت به دیگر بسته بندی ها به رونق بیشتری دست یابد.

انواع قوطی تلسکوپی از لحاظ ساختمانی در سه گروه قرار دارد که در ادامه آن ها را ذکر خواهیم کرد.

  • به هم پیچیده
  • مارپیچ
  • لبه روی هم

روش برش قوطی تلسکوپی

در مقایسه با انواع قوطی های موجود در بازار قوطی گرد مقوایی . ظاهری زیباتر، تنوع بیشتر، وزن کمتر و عایق بندی بالاتری دارد. قابلیت استفاده از فویل آلومینیومی بهداشتی با برخورداری از پلی اتیلن در لایه داخلی که به طور مستقیم با مواد در تماس هستند.

این نوع بسته بندی برای استفاده در صنایع غذایی مناسب است. با برخورداری از تکنولوژی پیشرفته دوخت لایه های داخلی پلی اتیلن از نفوذ رطوبت و چربی از سمت داخل قوطی به بدنه آن جلوگیری خواهد کرد.

دستگاه برش قوطی تلسکوپی

اگر قصد خرید قوطی تلسکوپی را دارید باید بدانید. این بسته بندی مزایایی که این نوع جعبه از آن برخوردار است. این قوطی تلسکوپی با دستگاه های خاص و متنوعی تولید می شود. دستگاه های این بسته بندی یکی از مهم ترین تجهیزات مهم در این حوزه به حساب می آید.

نکاتی مهم درباره تاثیر رنگ در بسته بندی محصولات وجود دارد که میتوانید در این مقاله راجب آن بندانید.

تفاوت نوع برش قوطی تلسکوپی

در خط تولید قوطی های مقوایی از ابزارهای برش متنوعی استفاده می کنند. یکی از این ابزارها برش ساده لوله است که در این نوع در انتهای خط تولید لوله این ابزار را بعد از رول چسبان قرار خواهند داد. برای برش تیوب ها با هماهنگی رول پیچ به کار می رود.

تفاوت نوع برش قوطی تلسکوپی

در ابتدا تیغه ها به تیوب ها محکم می شوند. سپس آن ها را می برند. تیغه برش با سرعت تیوب با یکدیگر هماهنگ خواهند شد. به منظور جلوگیری از کاهش کیفیت تیوب ها در هنگام چرخش به دور محور. سیستم کنترل همزمان و بدون توقف روی دستگاه نصب می شود.

مطلب پیشنهادی: انواع قوطی مقوایی استوانه شکل

کاربرد بسته بندی تلسکوپی

این بسته بندی در صنعت های مختلف کاربردهای زیادی دارد. در ادامه با انواع کاربردهای این بسته بندی اشنا خواهید شد.

صادرات

برای صادرات لازم است  از بسته بندی تلسکوپی استفاده شود. این بسته بندی بسیار شکیل است. درعین حال این قابلیت را دارد که نمای روی بسته بندی وسیع و یکپارچه می کند. به گونه ای که تولیدکنند می تواند به خوبی اطلاعات یا برند لازم را روی جعبه به نمایش بگذارد.

بسته بندی های تلسکوپی از این بابت گزینه ای مناسب برای صادرات به حساب می ایند.

خوراکی

برای راحتی در استفاده از خوراکی ها و همچنین سهولت و سرعت در بسته بندی مقوایی . برای بسته بندی خوراکی ها نیز از قوطی تلسکوپی استفاده می شود. البته بسته به نوع خوراکی، قیمت و بازار فروش محصول، ظاهر و جنس جعبه تفاوت دارد.

پوشاک

در صنعت پوشاک که برای بسته بندی های البسه به بسته بندی زیبا نیاز دارند. اقدام به خرید بسته بندی های تلسکوپی می کنند. در فروشگاه های پوشاک نیاز به بسته بندی هایی دارند. که اگر مشتریان نیاز به چک کردن پوشاک پیدا کرد بتوانند آن جعبه را به سرعت باز و بسته کنند. آسیبی به بسته بندی وارد نکنند.

فانتزی

یکی از جعبه هایی که کاربرد زیادی در صنعت و تولید ندارد. اما بسیار در زندگی ما استفاده می شود. بسته بندی های فانتزی است. جعبه هایی که برای کادو، اسباب بازی کاربرد دارد. این جعبه ها به شکل های متفاوت و جالب در بازار موجود هستند.

کاربرد بسته بندی تلسکوپی

تولید کننده قوطی های مقوایی

مجموعه تاپ تک : شرکت ها از قوطی تلسکوپی برای ارسال محصولات به صورت عمده استفاده می کنند. قوطی تلسکوپی یکی از پرکاربردترین بسته بندی در بازار است. که هر نوع تجارت و مشاغلی به آن نیاز دارد. مجموعه تاپ تک یکی از ماهرترین تولیدکننده قوطی مقوایی است که سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

بیشتر بخوانید: روش تولید قوطی گرد مقوایی در تاپ تک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.